آشنایی با مانی گرام

از مانی گرام چه میدانید؟

یکی از مشکلات افراد در مهاجرت،نقل و انتقالات پول است.مانی گرام  روشی برای حل مشکلات مربوط به انتقال پول است.

آشنایی با مانی گرام

شرکت مانی گرام درسال ۱۹۴۰ میلادی در آمریکا آغاز به کار کرده است و حال بعد از شرکت وسترن یونیون دومین شرکت معتبر در زمینه نقل و انتقال پول در سراسر جهان است. حوزه فعالیت مانی گرام مرتبط به ارسال پول به سراسر جهان با سریع ترین حالت ممکن است.

شرکت مانی گرام بیش از 380 هزار شعبه در 200 کشور دنیا دارد که به شما اجازه می دهد بدون داشتن حساب بانکی در کشور مقصد تنها با داشتن پاسپورت و یا مدارک این چنینی و یک کد ده رقمی، پول خود را نقد دریافت کنید. همچنین برای برداشت پول  نیاز به کردیت کارت پیدا نخواهید کرد.

خصوصیات مانی گرام:

1-سرعت: یکی از بارز ترین ویژگی های مانی گرام سرعت بالای انتقال پول است.

2-در دسترس بودن:این شرکت دارای نمایندگی های متعددی در سراسر دنیا به همراه وب سایت های پشتیبانی کننده با 27 زبان دنیا، میباشد که باعث سهولت در دسترسی میشود.

3-سادگی: برای ارسال یا دریافت وجه نیازی به داشتن اطلاعات بانکی یا شماره حساب برای دریافت کننده یا ارسال کننده وجه نیست و اطلاعاتی مانند نام و آدرس پستی برای نقل و انتقال کافی است.

4-آنلاین بودن: تمام مراحل انتقال وجه به صورت آنلاین در هر زمان و مکان که دسترسی به اینترنت ممکن باشد، توسط گیرنده و فرستنده قابل مشاهده و اسناد آن در سایت مانی گرام موجود میباشد.

5-نرخ کارمزد: کارمزد ارسال وجه در مانی گرام بستگی به کشور مقصد و مقدار وجه ارسالی دارد. به دلیل سرعت بالا و نداشتن محدودیت های سیستم سنتی بانکی، مانی گرام از کارمزد بالاتری نسبت به سایر سیستم ها برخوردار است.

6-محدودیت ارسال وجه:  مانی گرام برای ارسال پول با مبالغ بسیار پایین ( از 50 دلار) محدودیتی ندارد و قابل انتقال است، اما با توجه به قوانین این شرکت حداکثر تا سقف 8000 دلار آمریکا در هر تراکنش می توان ارسال کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن