چگونه درآمد دلاری داشته باشیم؟

روش های کسب دلار در ایران

یکی از دغدغه های اکثر ایرانیان پس از گران شدن دلار و پایین آمدن ارزش ریال،کسب درآمد به دلار است.در این مطلب ما میخواهیم شما را برای این موضوع راهنمایی کنیم.

چگونه درآمد دلاری داشته باشیم؟

طبق آمار درآمد هر کارگر در کشورهای پیشرفته حداقل ۱۰دلار  در هر ساعت است، یعنی درآمد یک کارگر ساده ساعتی ۱۰$ و با ۸ ساعت کار روزانه ۸۰$ در روز است، که معادل پولی با ایران حدود 1ملیون تومان در روز است.

1-برنامه نویسی

یکی از روشهایی که در ایران معمول است و میتوان با آن درآمد دلاری داشت، برنامه نویسی برای شرکت های خارجی به صورت دورکار(Freelancer) است.

اگر شما به حتی یکی از زبان های برنامه نویسی آشنا هستید، علی الخصوص زبان های برنامه نویسی موبایل (اندروید و IOS)، برنامه نویسی PHP و یا ASP و Java، میتوانید به راحتی درآمد بالایی داشته باشید.

معمولا حقوق هر ساعت برنامه نویسی از حداقل ۵ الی ۱۰دلار شروع و تا ساعتی حتی ۱۰۰$ برای افراد بسیار حرفه ای میرسد.

برای کسب درآمد از طریق تخصص های آنلاین و یا برنامه نویسی میتوانید به سایت هایی مانند freelancer.com بروید، معمولا این گونه وب سایت ها از پی پال، وب مانی و یا پرفکت مانی برای پرداخت به کاربران خود استفاده میکنند.

2-طراحی قالب های html و وردپرس

روش دیگر برای کسب درآمد دلاری طراحی قالب های html و وردپرس و … در وبسایت envato.com است، envato وب سایت بزرگی است که معمولا برنامه نویسان کدهای نوشته شده خود را در آن میفروشند.

3-عکاسی

اگر شما عاشق عکاسی هستید و عکس های خاص میگیرید میتوانید عکس های زیبای خود را در سایتshutterstock.com به فروش برسانید و کسب درآمد دلاری کنید.

4-کوتاه کردن لینک

روش آسان دیگر برای کسب درآمد دلاری ،کوتاه کردن لینک است!شما میتوانید لینک های طولانی خود را از راه وبسایت https://shorte.st کوتاه کنید و به ازاء هر لینک درآمد دلاری داشته باشید!

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چگونه میتوان از این طریق درآمد کسب کرد؟! هنگامی که فرد بر روی لینک های کوتاه شده شما کلیک کند به او تبلیغی چند ثانیه ای نشان داده میشود، شما نیز بابت هر کلیکی که بر روی لینک های فوق میشود درصدی از درآمد تبلیغات فوق را کسب میکنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن