چگونه در اینستاگرام فالوو جذب کنیم؟

روشهایی برای افزایش فالوور در اینستاگرام

با گسترش کسب و کار در محیط اینستاگرام،بیشتر افراد به دنبال راهکارهایی برای جذب فالوور میباشند.با این اوضاع بازار خرید و فروش فالوور و لایک داغ‌تر شده است.

اما خرید فالوورمعضلاتی را به همراه دارد،مثلا ممکن است به خریدار، فالوورهای فیک فروخته شود که هیچ سودی ندارد بلکه موجب ضرر هم می شود.

در این مطلب قصد داریم برنامه ها و روش هایی برای افزایش فالوور به شما معرفی کنیم.

1-Hashtagforlikes

یکی از بهترین برنامه ها برای افزایش فالوور فعال، Hashtagforlikes میباشد که به تازگی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این پلتفرم، هم خدمات را به صورت رایگان و هم پرمیوم ارائه می‌دهد.

Hashtagforlikes در واقع یک پلتفرم تحقیقاتی است. اگر کاربر اینستاگرام هستید، حتما به این وبسایت سر بزنید.

2-Social Gone Viral

یکی از معروف‌ترین  ابزارهابرای افزایش فالوور، Social Gone Viral است که با استفاده از متدهای خاص می‌تواند مخاطبان مناسب کسب و کار شما را پیدا کند. هدف این پلتفرم، پیدا کردن کاربران مناسب برای جذب است.

3-BuzzSumo

BuzzSumo هم یک پلتفرم تحقیقاتی است که در زمینه مارکتینگ کاربرد زیادی دارد. اگر به دنبال جذب فالوور های مناسب برای خود هستید، BuzzSumo را حتما در گزینه‌های خود قرار دهید.

4-Polarr

اگر در زمینه ویرایش عکس حرفه ای نیستید، Polarr گزینه ی خوبی برای شما به شمار می آید. این اپلیکیشن با جمع آوری داده از منابع مختلف می‌تواند بهترین فیلتر و تنظیمات را برای عکس کاربر ارائه کند.

5-Lightroom

Lightroom نیز یک اپلیکیشن خوب برای ویرایش عکس است.این برنامه برای عکاسان نسبتا حرفه‌ای، کاربرد زیادی دارد اما برای یادگیری متدهای مختلف زیباسازی و فیلتر تصاویر نیز به کار می‌آید.

6-Buffer

Buffer  بزرگ‌ترین پلتفرم‌ مدیریت شبکه اجتماعی به حساب می آید. این ابزار، برای برنامه ریزی، مشارکت و همکاری و مدیریت استراتژی تیم در شبکه‌های اجتماعی کاربرد دارد.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن