تبدیل حساب Alias به Formal در وبمانی

چگونه در وبمانی حساب Alias  را به Formal تبدیل کنیم؟

معاملات و نقل و انتقالات در وبمانی دارای محدویت هایی میباشد که برای سهولت کارها باید از پاسپورت های وبمانی استفاده نمود .در پست های قبلی راجع به این پاسپورت ها و مقایسه شان صحبت کردیم.حال در این پست قصد داریم آموزش تغییر حساب Alias را به  Formal را به شما آموزش دهیم .

وبمانی

1-ابتدا وارد حساب کاربری وبمانی خود شوید .

2-وارد قسمت Personal شوید و سپس Receive webmoney passport را انتخاب کنید.

مرحله 1

3- گزینه Receive webmoney passport را انتخاب کرده و وارد صفحه ای می شوید.

4-در این صفحه بر روی گزینه Apply for Webmoney Passport کلیک کنید .

مرحله2

5-پس از کلیک بر روی گزینه Apply for Webmoney Passport وارد صفحه ای میشوید که باید با حساب کاربری وب مانی خود دوباره وارد اکانت خود شوید و  اطلاعات لازم را وارد کنید .

مرحله3

6-پس از ورود صفحه ای باز میشود که در صورتی که از E-Num استفاده نمی کنید با کلیک بر روی Get The Code برای شماره ای که در هنگام ثبت نام ارائه کرده اید یک کد امنتی ارسال میشود .

مرحله 4

7-پس از کلیک بر روی گزینه Get The Code وارد صفحه ای می شوید که باید کد امنیتی ارسال شده را در قسمت Response وارد کنید و  بر Enter کلیک کنید .

نکته : در زیر قسمت Response گزینه ای ( remember my choice  always use sms )قرار دارد که در صورتی که تیک این انتخاب را بزنید از دفعات بعد برای ورود نیز به از ارسال پیامک استفاده می کند که پیشنهاد می شود آن را تایید نکنید تا بتوانید از E-num استفاده نمایید .

مرحله 5

8-حال وارد صفحه ی زیر میشوید که در آن باید گزینه ی Continue را انتخاب کنید .

مرحله 6

9-حال وارد صفحه ی جدیدی میشوید.

نکته:برای تبدیل حساب Alias به Formal شما احتیاج به اسکن یک مدرک شناسایی دارید . در صورتی که پاسپورت دارید نیاز به ترجمه نیست و در صورتی که میخواهید از شناسنامه یا سایر مدارک شناسایی خود استفاده کنید باید آن را ترجمه کنید .

حال اطلاعات شناسایی خود را به طور دقیق وارد کنید.

مرحله 7

Last name : نام خانوادگی

First Name : نام

Middle Name : نام پدر

Date Of Birth : تاریخ تولد

Sex : جنسیت

Country / City : کشور / شهر

Zip/postal code : کد پستی

Street / House / Apartment : خیابان / آپارتمان

issuing Country : کشور صادر کننده

Number : شماره

Date Of issue : تاریخ صدور

Issued by ( issuing authority : صادر شده توسط

نکته:پیش از کلیک کردن بر روی Save باید در قسمتی که کادر قرمز رنگ وجود دارد و عبارت City / Country نوشته شده است کشور خود را انتخاب کنید .

10-برای  تنظیم عبارت City / Country شما باید بر روی Set کلیک کنید تاصفحه ای باز شود . پس از دیدن این صفحه بر روی Choose your actual location کلیک کنید .

مرحله 8

11-حال وارد صفحه ای میشوید که باید در قسمت  Find The city , using Search نام شهر خود را وارد کرده سپس بر روی Find را کلیک کرده تا شهر شما را پیدا کند .

12-پس از پیدا کردن شهر باید آن را در کادر زیر نمایش دهد و شما آن را انتخاب کنید و بعد از انجام مراحل توضیح داده شده در انتهای صفحه بر روی گزینه OK کلیک کنید .

مرحله9

13-پس از انتخاب گزینه ی OK دوباره به صفحه ثبت نام برمی گردید که باید در انتهای صفحه بر روی گزینه Save کلیک کنید .

مرحله10

14-حال وارد صفحه زیر می شوید که از شما تاریخ اتمام اعتبار پاسپورت شما را در خواست می کند . شما باید در کادر تعبیه شده تاریخ اتمام اعتبار پاسپورت را وارد کرده سپس بر روی گزینه Save کلیک کنید .

مرحله11

15-حال وارد صفحه ای می شوید که از شما میخواهید تصویر مدرک شناسایی خود را آپلود کنید . در این قسمت بر روی گزینه Upload Passport Copy کلیک کنید .

مرحله 12

16-حال گزینه ی Choose file را بزنید و فایل تصویر مدرک شناسایی خود را انتخاب کنید . پس از انتخاب فایل مورد نظر و تایید گزینه Continue به شما نمایش داده می شود که باید بر روی آن کلیک کنید .

مرحله ی13

17-در این صفحه همانند تصویر زیر در صورتی که درست مراحل را انجام داده باشید تصویر آپلود شده مدرک شناسایی شما نمایش داده می شود . در قسمت Step #2. pick the document type نوع مدرک ارسالی را انتخاب کنید که ما به دلیل اینکه پاسپورت ارسال کرده ایم ، گزینه Passport main Page ( photo + signature ) را انتخاب کردیم . بعد از همه این مراحل بر روی Finish Upload کلیک کنید .

مرحله 14

18-پس از انجام مراحل بالا با صفحه زیر روبرو می شوید . کار شما تمام است و باید منتظر بمانید تا از طرف وبمانی برای شما تاییدیه ای با مضمون اینکه حساب شما تایید شده و به حالت Formal تغییر یافته دریافت کنید .  همان طور که در تصویر زیر می بینید این پیام باید ارسال شود تا بفهمیم  حساب وبمانی ما از حالت ALias به Formal تغییر پیدا کرده است .

مرحله 15
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن